کلینیک صنعتی استان

The Industrial Clinic of Kermanshah

پیرو نهمین جلسه کارگروه پژوهش، فناوری و تحول اداری استان مورخ 18/05/1395 به شماره 33572/61/71 ، استانداری محترم کرمانشاه با هدف ایجاد تعامل بین صنعت و دانشگاه، تاسیس کلینیک صنعتی استان را به دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه واگذار نمود.

کلینیک صنعتی استان از یکسو با ایجاد ارتباط موثر با صنایع و شناسایی مشکلات موجود اعم از فنی و مهندسی، اداری و علوم انسانی، مالی و حقوقی، و از سوی دیگر با شناسایی اساتید، پژوهشگران و متخصصین، فرایند حل مشکلات صنعتی را سرعت بخشیده و بستر مناسبی برای ارتباط صنعت و دانشگاه ایجاد می‌کند. 

در حال حاضر مدیریت کلینیک صنعتی استان بر عهده دکتر احمد اکبری، عضو هیات علمی گروه مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه، می باشد. 

آدرس: فردوسی، انتهای شهرک ژاندارمری، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه، ساختمان اداری، طبقه اول

تلفن: 08337243181 داخلی 2072

نمابر: 08337243196

رایانامه: ahmad.akbari.r@gmail.com

عضویت و همکاری

عضویت در این کلینیک به‌صورت افتخاری بوده و کلیه اعضاء هیات علمی، پژوهشگران، صنعتگران و دانشجویان می‌توانند درخواست عضویت خود را از طریق ارسال رزومه و یا پیشنهاد طرح‌های پژوهشی-صنعتی اعلام نمایند.

همچنین این کلینیک از کلیه صنایع استان دعوت می‌نماید تا نیازهای پژوهشی و صنعتی خود را (اعم از مشکلات فنی، حقوقی، اداری، مالی و انسانی) به این دفتر ارسال نمایند.

 

نام و نام خانوادگی :  احمد اکبری 
پست الکترونیک دانشگاهی :   
پست الکترونیک شخصی: ahmad.akbari.r@gmail.com   
شماره تماس محل کار :   
08337243181

گروه آموزشی :  مهندسی مکانیک 
رشته :  مهندسی مکانیک-طراحی جامدات 
دانشکده :  دانشکده فنی و مهندسی 

آخرین مدرک تحصیلی :  دکتری 
مرتبه علمی :  استاد یار 
کشور محل اخذ آخرین مدرک تحصیلی :  انگلستان